alt
alt
alt

Regionální taneční 2022

Taneční kurzy ILMA získaly za dobu své existence velkou oblibu a dnes jsou již tradiční společenskou událostí mladých patnáctiletých absolventů od Železného Brodu po Český Dub a Sobotku. Budeme rádi i Vašimi průvodci společenského tance a společenské výchovy :.)

Nábory a přihlášky probíhají centralizovaně ve školách v měsících září, říjen - zahájení konec března / duben 2023

Vážení absolventi 9. ročníků, vážení rodiče,

kurzy společenského tance pořádané mistry z taneční školy ILMA mají v regionu dlouholetou tradici – jistě Vám o svých zážitcích z tanečních vyprávěli rodiče i prarodiče. Kurzy pro mládež jsou důležité v mnoha směrech: možná si to málokdo uvědomuje, ale umět tančit patří k základnímu vzdělání. Každý se v životě dříve či později setká se situací, kde by měl ukázat své taneční dovednosti (ať už je to maturitní ples, svatba či pracovní večírek) a je jen na něm, jaký dojem zanechá. Znalostmi tance ovšem taneční kurzy rozhodně nekončí – stejně důležitá je společenská výchova, na kterou naše lekce kladou velký důraz. Jak se chovat při společenských událostech, komu dát přednost při podání ruky a představování, nebo jak vyzvat dámu k tanci – to vše jsou vědomosti a dovednosti, které Vám naše společné setkávání předají, díky kterým se zlepší Vaše sebeprezentace a takříkajíc se „otrkáte“ ve společnosti. Je to cenná zkušenost do dospělosti.

Taneční kurzy jsou ale také úžasné období, kdy si vytvoříte krásné vzpomínky a nová přátelství. Je to událost, kterou by si měl každý zažít, nejlépe se spolužáky a kamarády. Kdo se do tanečních nepřihlásí, většinou potom lituje, že tam s kamarády nebyl.

V Dolním Bousově a Sobotce již tradičně organizuje taneční kurzy Taneční a pohybová škola ILMA. Kurzy vedou taneční mistři Mgr. Ilona Šulcová a Marian Šulc (oba pedagogové, profesionální členové Svazu učitelů tance ČR, aktivní členové České Taneční Organizace a České Asociace Tance) spolu s asistencí lektorů TaPŠ ILMA.

V roce 2022 začínají Pozimní taneční v polovině září a končí Věnečkem v prosinci. Lekce budou střídavě probíhat na sálech v Dolním Bousově a sokolovny v Sobotce. Kurz obsahuje celkem 13 tanečních setkání. Z toho 9 běžných lekcí, 2 prodloužené lekce, disco lekci a závěrečný Věneček.

Vysoká společenská úroveň spolu s moderním pojetím a stylem výuky klasických společenských i soudobých tanců (včetně módních novinek) patří každoročně k zárukám kvality a oblibě lekcí pod vedením taneční školy ILMA, které pro rok 2022 nabízíme i Vám.

Těší se na Vás turnovští taneční mistři, asistenti a pořadatelé TaPŠ ILMA Turnov

 

 

 

 


NjAwYWQyN