Odjezdy autobusů - jízdní řády - pro skupinu C obdržíte při první lekci
Odjezd 17.3. Sobota
I. TRASA :
z Železného Brodu U sokolovny 16:15
Malá Skála, Vranové u mlýna 16:25
Jenišovice 16:40
Pěnčín KD 16:55
jídní řád z Železného Brodu ke stažení
II.TRASA
v Hodkovice náměstí 16:15
Český Dub, od školy 16:25
Kobyly - Nechálov 16:40
jízdní řád z Hodkovic ke stažení
Pro 1. cestu tam ( zpět již průkazka na autobus ) využijte již obdržené průkazky kurzisty.
Další případné zastávky domluvíte při prezenci u pořadatelů.
Cena permanentky 13 x jízda - peníze se budou vybírat při první lekci v Pěnčíně.
Pro nástupy Železný Brod 800,- Kč, Malá Skála 700,- Kč. Jenišovice 500,- Kč
Pro nástupy : Hodkovice 700,- Kč, Český Dub 700,- Kč , Kobyly 500,- Kč
Doprovod zaplatí za jednotlivé jízdy přímo v autobuse řidiči. Cena jednosměrné nebo dvousměrné jízdenky se liší místem nástupu
z Železného Brodu ( Hodkovic nad Mohelkou ) : 50,- Kč . 80,-Kč . Z Malé Skály ( Českého Dubu ) 40,- /70 Kč,
z Jenišovic ( Kobyl ) 30,-/ 50 Kč