alt
alt
alt

Podzimní taneční Sobotka - Dolní Bousov 2018

ZÁKLADNÍ TANEČNÍ KURZY TAPŠ ILMA 2018

Kurzy tance a společenské výchovy mají v našem regionu dlouholetou tradici. Víc než 20 let se na udržování této tradice podílí svými tanečními TaPŠ ILMA Turnov Mgr. Ilony Šulcové. Vysoká společenská úroveň spolu s moderním pojetím a stylem výuky klasických společenských i soudobých tanců (včetně módních novinek) patří každoročně k zárukám a oblibě základních tanečních ILMA, které pro rok 2018 nabízíme i Vám.

Kurzy začnou v 1. polovině září a skončí prosincem 2018. Budou se konat dle volných kapacit střídavě v sálech Sokolovny v Dolním Bousově a Sokolovny v Sobotce.

Pořadatelem je TaPŠ ILMA profesionální člen Svazu učitelů tance ČR, aktivní člen České taneční organizace CDO, škola mnoha Mistrů světa a Evropy. Taneční kurzy povedou zkušení taneční mistři Mgr. Ilona Šulcová a Marian Šulc z Turnova spolu s asistencí lektorů TaPŠ ILMA TURNOV.

Kurz bude obsahovat celkem 13 tanečních setkání. Z toho 9 běžných lekcí, 2 prodloužené lekce, disco lekci a Věneček. Výukové dny budou situovány převážně na pátek a sobotu.

 

Zájemci se mohou hlásit v sekretariátu školy: TaPŠ ILMA, Trávnice 902, TURNOV. Platby záloh a odevzdání přihlášek tamtéž. Termín platby kurzovného pro třídní kolektivy bude po dohodě s vedením školy a zástupcem třídy jednotný. Zástupce TaPŠ ILMA přijde tuto platbu vybrat přímo do školy.

 

Těší se na Vás turnovští taneční mistři, asistenti a pořadatelé TaPŠ ILMA Turnov.


ZWVmOD